বাড়ি > Ti' máax ku To'one'
Tel: + 86-29-86105123
Fax: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Dirección: Rm 10802, bloque B ti', edificio Kairui, kaajo'ob ma'alo'ob económico Xian, China.
Gerente u

Gerente: Eva Hui

Correo electrónico:Eva@rejeegroup.com

Ejecutivo ventas

Ejecutivo ventas: Natalie

Correo electrónico: Natalie@rejeegroup.com

Representante ventas

Representante ventas: Eric

Correo electrónico:Eric@rejeegroup.com


Representante ventas: Vicente

Correo electrónico:Vincent@rejeegroup.com


Expendidora yo'osal u ventas

Expendidora yo'osal u ventas: Emma

Correo electrónico:Emma@rejeegroup.com

Ventas le expendidora yo'osal: Thomas

Correo electrónico:Thomas@rejeegroup.com

Mayaj after - ku jóok'ol

Mayaj after - ku jóok'ol: Jason

Correo electrónico:Jason@rejeegroup.com


Mayaj after - ku jóok'ol: Kevin

Correo electrónico:Kevin@rejeegroup.com


Máaxo'ob ku técnico

Máaxo'ob ku técnico: Alan

Correo electrónico:Technical@rejeegroup.com


Tesorero

Tesorero: Julia

Correo electrónico:Julia@rejeegroup.com




পণ্য তালিকা